Vsi dogodki

DP V GORSKEM TEKU ZA ŠTAFETE V SOCKI

V nedeljo,2 . aprila je  bilo DP v gorskem teku za štafete v Socki. Naša pionirska ekipa deklet v postavi Barbara Klinar, Eva Pačnik in Lucija Medja so zasedle

DRŽAVNO PRVENSTVO V GORSKEM TEKU

Krvavec, 19.8.2017   V soboto 19. avgusta je bilo na Krvavcu državno prvenstvo v gorskem teku. Med deklicami U14 je Lucija Medja osvojila 2. mesto Med

TEK NA ČAVEN

V nedeljo, 22 . maja je  bila 1. tekma Slovenskega pokala v gorskih tekih – Tek na Čaven. Trije tekači so zelo uspešno zastopali  AK Radovljica.

TEK NA ŠMARNO GORO 2019

Šmarna gora, 12.10.2019 Na zadnji tekmi Slovenskega pokala v gorskih tekih – tek na Šmarno goro je v kategoriji U16 zmagala Lucija Medja.

DP V ŠTAFETNEM TEKU

V nedeljo, 8.4. je ekipa treh tekačic nastopila v Socki na gorskem teku  – DP v štafetnem teku. Katja Janša, Lucija Medja in Eva Pačnik

TEK NA ŠMARNO GORO 2017

V soboto,  7. oktobra je bila s tekom na Šmarno goro zaključena sezona pokala Slovenije v gorskem teku.Prav tako je z močno mednarodno udeležbo, tek

TEK NA ŠMARNO GORO 2018

V soboto 6. oktobra je bila na Šmarni Gori zadnja tekma Slovenskega pokala in istočasno tudi svetovnega pokala v gorskih tekih.

POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH

21.11.2014 -Sora Hiša kulinarike JEZERŠEK je že 15-tič gostila formalni zaključek sezone gorskih tekov. Najuspešnejši so prejeli zaslužena priznanja in nagrade. Med njimi sta bili

6. GORSKI TEK DRAGA ROBLEKOVA KOČA

V organizaciji Atletskega kluba Radovljica je bil 1. maja izveden 6. tek Draga – Roblek. V lepem vremenu se je teka udeležilo 35 tekačev in