EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE V KROSU

AK Pomurje iz Murske Sobote je vzorno organiziral PS v ekipnem krosu. Ekipa AK Radovljica je dosegla lep, oziroma odličen uspeh. Klemen Vilhar je kot posameznik med člani dosegel najboljši rezultat in zmagal, Jani Mulej pa je v cilj pritekel kot 4.  Tako sta v paru  v članski kategoriji osvojila naslov ekipnega Slovenskega prvaka. Oba tekača si  zaslužita čestitke za osvojeno prvenstvo.

V kategoriji U16 je med dekleti  Maša Robič osvojila lepo 6. mesto. V kategoriji U18, torej med mlajšimi mladinkami je Klara Velepec osvojila 6., Tinka Turk pa 10. mesto.  V kategoriji pionirji je Mark Vester osvojil  visoko 4. mesto.Pri starejših mladincih ( U20) je Jakob Mulej zasedel 8., Ažbe Pohar pa 9. mesto.

Vseekipno je Radovljica pri moških zasedla 6. , pri ženskah pa 11. mesto. Vsem čestitke