NA PRVENSTVU SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE RADOVLJIČANOM  DVE MEDALJI

NA PRVENSTVU SLOVENIJE ZA ČLANE IN ČLANICE RADOVLJIČANOM  DVE MEDALJI

V Novem Mestu se je odvijalo Prvenstvo Slovenije za člane in članice. Največ  uspeha sta dosegla Neja Omanovič in Klemen Vilhar, oba  sta osvojila srebrni odličji. Neja je v troskoku  preskočila 12,50m, Klemen Vilhar je v teku na 1.500 m dosegel čas 3:59,03.

Rezultati deklet; v teku na 60 m je Nina Breznik osvojila 18., Sara Avsenek Renko pa 39.mesto. V teku na 200 m je Nina zasedla 14., Sara pa 29.mesto. V skoku v daljino je Barbara Štuhec s skokom 5,70 m osvojil a 4.,Neja Omanovič 6. Eva Pačnik 14. in Pia Holc 16. mesto. V troskoku je Kaja Maltarič osvojila 5., Eva Pačnik pa 8. mesto.

Pri Fantih je Nik Kozel Tomše v teku na 60 m osvojil 8., v teku na 200 m pa 10. mesto. V skoku v daljino je Rok Makuc osvojil 8., Tjaš Peterlin pa 17. mesto.