PRVENSTVO SLOVENIJE ZA ST. MLADINCE/KE

Novo  Mesto, 18.- 19.7.2020

V Novem Mestu je ta vikend potekalo prvenstvo Slovenije za starejše mladince in mladinke. Naši mladi  atleti so se ponovno izkazali in prikazali solidne nastope. Rok Makuc je naslovu najboljšega skakalca v daljino med mlajšimi mladinci dodal še naslov prvaka tudi  med starejšimi mladinci. Odličen je bil tudi v teku na 100 m, v kvalifikacijah je s časom 11,32 dosegel 4.             rezultat, v finalu pa ni mogel nastopiti, ker je istočasno potekal skok v daljino.

Ana Vogelnik je v skoku v višino osvojila 4. mesto. V troskoku je Eva Pačnik zasedla 7. mesto. V skoku v  daljino je Barbara Štuhec osvojila 6., Eva Pačnik pa 13., Amadeja Lavtižar Verdnik pa 14. mesto. V  sprinterski preizkušnji na 100 m je Barbara Štuhec zasedla 12., Amadeja Lavtižar Verdnik pa 16. mesto.

Vsem nastopajočim čestitamo za dosežene rezultate.