ATLETSKI SODNIŠKI TEČAJ

Spoštovani starši!

V letošnjem letu bo AK organiziral nekaj pomembnih atletskih prireditev. Mednje sodi otroška atletska liga, ki je namenjena otrokom v starosti do 10 let, odprto prvenstvo Gorenjske za kategorije od U 10 do mlajših mladincev in mladink ter najpomembnejše tekmovanje, prvenstvo Slovenije v mnogobojih  za posameznike in ekipno za U14. V okviru AK je bil pred dobrim letom uspešno izveden tečaj in kasneje ustanovitev zbora atletskih sodnikov Radovljica. Zaradi pomembnosti tekmovanj, ki zahteva popolno pokrivanje vseh disciplin, nam nekaj sodnikov še primanjkuje. Poleg sojenja na domačih tekmovanjih, pa sodniki sodelujejo tudi na tekmovanjih v naši regiji, tako je med drugim nekaj naših sodnikov sodilo na lanskoletnih veteranskih Balkanskih atletskih igrah v Domžalah.

AK in Zbor atletskih sodnikov  bo v marcu ponovno organiziral tečaj za atletske sodnike, ki bo potekal v Radovljici. Na vas, starši otrok, ki obiskujejo treninge v klubu, se obračamo z vabilom in željo, da se pridružite zboru atletskih sodnikov.

Vse zainteresirane, ki jih to zanimivo in dinamično delo v športu zanima, vabimo, da se nam pridružite. Prijave so možne s podpisanim vabilom ali preko E naslova:

info@atletski-klub-radovljica.si

Tečaj bo organiziran, če se bo prijavilo 10 udeležencev.

Prijava     DOPIS TEČAJ SODNIKI.doc2012