ATLETSKI POKAL SLOVENIJE ZA ML. MLADINKE/CE LJUBLJANA

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Ljubljana, 11.5.2014

AD KRONOS Ljubljana je organiziral atletski pokal Slovenije za ml. mladinke/ce, ki so se ga udeležili tudi naši atleti, ki so dosegli nakaj dobrih rezultatov. V teku na 100 m je Nika Ponikvar osvojila 2. mesto, Tjaša Šolar v suvanju krogle je zasedla 3. mesto, Jaka Kofol pa v troskoku prav tako 3. mesto. Finalne uvrstitve so si priborili naslednji tekmovalci in tekmovalke; Matic Silič je v skoku v višino osvojil 5. mesto, v skoku v daljino je Aljaž Gašperin doskočil do 7. mesta, v troskoku je zasedel 5. mesto, Mitja Gašperin 6. in Matic Silič 7. mesto. Nika Ponikvar je v teku na 200 m osvojila nehvaležno 4. mesto. Lara Krnc je teku na 100 m osvojila 7. mesto, v skoku v daljino pa prav tako 7. mesto, Neja Omanovič pa je v troskoku prav tako zasedla 7. mesto.