OBČNI ZBOR AK RADOVLJICA

16 POSAMIČNIH DRŽAVNIH NASLOVOV
Na rednem letnem občnem zboru AK Radovljica so pregledali bilanco uspehov v l. 2015 in ugotovili, da je bilo po tekmovalni plati to najuspešnejše leto v zgodovini kluba. Potrdila se je stara ugotovitev, da se samo iz široke, množične baze ustvarjajo bodoči uspešni tekmovalci.  V iztekajočem letu so Radovljičani v starostnih kategorijah od najmlajše U12 do najstarejše članske kategorije na državnih prvenstvih osvojili kar 16 naslovov državnih prvakov, 7 drugih mest ter 18 tretjih mest. Patricia Šolar pa je v kat. U14 v suvanju krogle dosegla nov državi rekord. Razveselili so nas tudi najmlajši, ki so na Zlati ligi v Kranju v skupnem seštevku 6. tekmovanj prav tako posegali po najvišjih mestih. Predsednik kluba Zvone Prezelj je poudaril, da se nam tudi v prihodnje ni treba bati za dobre uspehe, saj je več kot 250 mladih športnikov zagotovilo, da bodo radovljiški atleti tudi v prihodnje krojili vrh atletike.