PRVENSTVO SLOVENIJE V VETERANSKIH KATEGORIJAH

Radovljica, 21.-22.6.2014

V organizaciji domačega atletskega kluba je bil odlično organizirano prvenstvo Slovenije, ki so se ga uspešno udeležili tudi domače veterani.Lidija Pajk v kategoriji Ž35 je postala prvakinja v teku na 400 m in 800 m. Ivan Pogačar M50 je zmagal v skoku v višino, Zvone Prezelj M60, pa je slavil zmago v metu diska. Mojca Breganski Ž40 je bila 2. v skoku v višino, Sadil Mujkić 2. v teku na 1.500 m, Primož Markelj pa je prav tako osvojil 2. mesto.
Veteranom Čestitamo!

V okviru prvenstva je bil izveden tudi miting za met diska in kopja. Domači atlet Irenej Bozovičar se je z osebnim rekordom 53,33 m močno približal normi za nastop na svetovnem prvenstvi v ZDA, ta znaša 55,00 m. V metu kopja se je izkazal tudi Ožbej Gosnik, z osebnim rekordom 57,76m si je priboril nastop v mladinski