PRVENSTVO SLOVENIJE ZA STAREJŠE MLADINKE/CE

Maribor, 12.-13.7.2014

Na dvodnevnem prvenstvu so se izkazali tudi radovljiški atleti. Že prvi dan  je bil uspešen Elvis Kudič, ki je na visokih ovirah na 110 m osvojil srebrno kolajno, presenetile pa so naše pionirke, ki so v štafeti 4 x 100 m v postavi Neja Omenović, Trina Praprotnik Malej, Lana Vauhnik in Lara Krnc pritekle izvrstno 3. mesto. Mladinska štefeta 4 x 100 m v postavi Aljaž Gašperin, Andraž Maier, Elvis Kudič in Žiga Tavčar so s 4. mestom tudi prijetno presenetili.

V nadaljevanju prvenstva je v skoku v višino Matic Silič osvojil odlično 3. mesto. Irenej Bozovičar je v metu diska zasedel 2. mesto, klubski kolega Marcel Peternel pa je z osebnim rekordom osvojil 4. mesto. Neja Omanović, je v troskoku priskočila 5. mesto, Lara Krnc pa je v finalu teka na 100 m osvojila 5. mesto.