DRŽAVNO PRVENSTVO ZA STAREJŠE MLADINKE/CE, MARIBOR

Maribor, 6.-7.7.2013
Atletski klub Poljane Maribor je bil organizator državnega prvenstva za starejše mladinke/ce. Prvenstva se je udeležila tudi deset članska radovljiška ekipa.Večino ekipe so sestavljali mlajše atletinje in atleti. Na zmagovalne stopničke je stopil Irenej Bozovičar, ki je v metu diska z metom 42,98 m osvojil bronasto kolajno. Trina Praprotnik Malej je s preskočenimi 511 cm v skoku v daljino osvojila 6. mesto. Dobro se je izkazala tudi Katja Golja, ki je s časom 26,89 v teku na 200 m osvojila 7. mesto, na polovico krajši progi pa je bila 10. Aljaž Gašperin je v skoku v daljino preskočil 528 cm in pristal na 7. mestu. Sara Mohorič se je hrabro borila v teku na 400 m in osvojila 8. mesto, na isti razdalji je med mladinci Žiga Tavčar osvojil 11. mesto. Andraž Maier je v teku na 100 m osvojil 15. mesto, na 200 m razdalji pa 18. mesto. Vsem nastopajočim čestitke za nastope!