DVE ZLATI NA DVORANSKEM PRVENSTVU SLOVENIJE ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14

Na dvoranskem prvenstvu Slovenije za pionirke in pionirje U14 v Ljubljani so mlade atletinje in atleti AK Radovljice prikazali odlično pripravljenost in osvojili dva naslova državnih prvakov in eno bronasto medaljo.
Odlična je bila Lara Krnc, ki je s časom 8,20 osvojila v teku na 60 m 1. mesto, v skoku v daljino pa je preskočila 5,11 m in osvojila 3. mesto. V teku na 60 m sta bili zelo solidni tudi Lana Vauhnik, ki je v A finalu zasedla 6. mesto in Neja Omanovič, ki je v B finalu zasedla 3. mesto, v skoku v daljino pa 5. mesto. Maja Šlibar je v B finalu teka na 60 m ovire osvojila 1. mesto. Rezultat 10,32 pa jo sicer uvršča na 4. mesto obeh final. V skoku v višino je Pija Modrijan s preskočenimi 130 cm osvojila 7. mesto, Iris Breganski pa 10. mesto.

V skoku v višino je Matic Silič z osebnim rekordom 1.51 cm presenetil vso konkurenco in osvojil 1. mesto.