DVORANSKO PRVENSTVO SLOVENIJE U12 IN U16

Ljubljana, 25.1.2014
Na dvoranskem prvenstvu Slovenije v starostni kategoriji U16 so blestili tudi radovljiški atleti. Lara Peterlin je prvič v svoji tekmovalni karieri postala državna prvakinja v troskoku, uspeh je dopolnila s 6. mestom v skoku v daljino. V isti disciplini, v troskoku pa je prvak Slovenije postal tudi Aljaž Gašperin, v skoku v daljino pa je osvojil 3. mesto. Šprinterka Nika Ponikvar je v teku na 60 m osvojila 2. mesto. Sara Mohorič je v teku 60 m ovire osvojila 2. mesto, v teku na 60 m pa 6.mesto. Neja Omanovič je v troskoku osvojila 3. mesto. V skoku v daljino je prijetno presenetila Anja Žaberl, osvojila je 3. mesto. Od tekmovalcev, ki so se uvrstili v A in B finale je treba omeniti še Matica Siliča, v skoku v višino je osvojil 5. mesto, prav tako tudi v skoku v daljino. Trina Praprotnik Malej  je v skoku v daljino z enim samim poskusom osvojila 5. mesto, Lara Vauhnik je osvojila 8., Lara Krnc pa 11. mesto.Uspeh troskokašic je dopolnila Maša Kofol s 6. mestom. V B finalu teka na 60 m je Lara Krnc osvojila 1. mesto, Lana Vauhnik pa je pritekla 5.mesto.

Ljubljana, 26.1.2014
Na nedeljskem dvoranskem prvenstvu Slovenije v starostni kategoriji U12 je nastopila tudi skupina radovljiških mladih atletov. Domov sicer ne prinašajo kolajn, prinašajo pa izkušnje in nova spoznanja. Izkazali so se Katja Rus, ki je v skoku v višino zasedla 4. mesto, Rok Makuc, ki je v skoku v daljino zasedel 4. mesto in Žiga Modrič, ki je v skoku v višino prav tako osvojil 4. mesto.

Vsem nastopajočim in trenerjem čestitke za rezultate.