ELVIS KUDIČ, PRVAK SLOVENIJE V TEKU NA 60 M OVIRE

Celje. 7.2. 2015

Na prvenstvu Slovenije v dvorani za st. mladince in mladinke je Elvis Kudič v teku na 60 m ovire z osebnim rekordom 8.36  osvojil odlično 1. mesto. V teku na 60 m pa je zasedel 18.mesto.

Matic Silič je v skoku v višino s preskočenimi 1.85 osvojil 5. mesto, v troskoku pa je pristal na 6. mestu, 7. mesto pa je zasedel Jaka Kofol.

V skoku v daljino smo imeli štiri predstavnice, ki so se odrezale z naslednjimi uvrstitvami;

Trina Praprotnik Malej je bila 9., Lara Peterlin 10., Neja Omanovič pa 13. in Lea Holc 15.

V troskoku je bila Trina Praprotnik Malej 5., Neja Omanovič 7. in Lara Peterlin 8.

Slovenska Bistrica

8.2.2015

Na prvenstvu Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem, mnogoboju v kategoriji U12 so dobro nastopili tudi radovljiški mladi atleti.

Med fanti je najvišje uvrščen Tjaš Peterlin, osvojil je 5. mesto, Nik Kozel Tomše pa 11., ekipno pa sta osvojila zelo dobro 3. mesto. Andraž Bizjak je bil 26. Nik Strnad je bil 47., ekipno pa sta osvojila 15. mesto.

Dekleta pa so dosegale naslednje rezultate, Ana Vajs je bila 14, Ana Pačnik 15. Neža Čebašek 32, Hana Vovčak 33., Veronika Arnšek 40. in Lucija Medja 52. Ekipno je postava AKR 2 – Hana Vovčak in Ana Vajs osvojila 10. mesto, AKR 1 – Eva Pačnik in Veronika Arnšek 12. in AKR 3 – Lucija Medja in Neža Čebašek 19. mesto.

Vseekipno je AK Radovljica zasedla odlično 3. mesto!

Linz (AUT) 8.2.2015

Na Prvenstvu Slovenije v dvorani v krožnih tekih za članski in mladinski kategoriji, ki se je odvijalo v Avstrijskem Linzu je nastopila tudi ekipa radovljiških atletinj in atlet. V teku na 400 m je med st. mladinkami Nika Ponikvar osvojila 5. mesto, Sara Mohorič 9. in Tanja Golja 16. mesto. Andraž Maier je v isti disciplini zasedel 16 mesto.

Vsem nastopajočim čestitamo za dobre nastope!