LARA KRNC Z REKORDOM SLOVENIJE DO ZMAGE

Na Atletskem pokalu Slovenije v mnogobojih so bile Radovljičanke odlične. Na dvodnevnem tekmovanju za AP Slovenije v mnogobojih v Novi Gorici so mlade Radovljičanke presegle pričakovanja in želje.
Prvi dan je med posameznicami v kategoriji U14 z rezultatom 2.749 točk 2. mesto osvojila Nika Ponikvar, Trina Praprotinik Malej 6. mesto, Sara Mohorič 9. mesto, Lara Peterlin 13. mesto in Maša Kofol 21.mesto. Ekipno je postava Nika Ponikvar, Trina Praprotinik Malej in Maša Kofol zasedla odlično 2. mesto, 2. ekipa v sestavi Sara Mohorič, Lara Peterlin pa 4. mesto.

Sončna nedelja je napovedovala nadaljevanje dobrih rezultatov. Lara Krnc, kategorija U12, je že s prvim startom,tekom na 60 mnapovedala, da lahko naskakuje izboljšanje svojega državnega rekorda, ki ga je dosegla na posamičnem prvenstvu v Slovenski Bistrici.
Seštevek rezultatov; 7.79 na 60 m, 4.80 v skoku v daljino, 37.76 v metu vortexa in 46.42 v teku na 300 m je na koncu pokazal nov državni rekord, 2.486 točk in 1.mesto. Tudi ostala dekleta so z izboljšanimi osebnimi rezultati zasedle visoke uvrstitve, Jera Bohinc je bila 5., Maja Šlibar 7. in Nika Vereš 11.
Radovljiška I. postava Lara Krnc in Maja Šlibar je osvojila 1. mesto, II. ekipa v postavi Jera Bohinc in Nika Vereš pa je zasedla 3. mesto.

Vseekipno so mlade radovljiške atletinje na AP Slovenije zasedle visoko 4. mesto!
Dekletom za odlične rezultatom vse čestitke.