NIKA PONIKVAR IN MATIC SILIČ, BRONASTA NA PRVENSTVU SLOVENIJE

Na prvenstvu Slovenije v dvorani za ml. mladinke/ce  je Nika Ponikvar v teku na 60 m z osebnim rekordom 7,84  osvojila odlično 3. mesto. Matic Silič je v skoku v višino s preskočenimi 1.85 osvojil odlično 3. mesto, v troskoku pa je pristal na 5. mestu. Sara Mohorič si je v teku na 60 m ovire pritekla B finale in zasedla 3. mesto, skupno je tako 9. Iris Breganski je bila v skoku v višino zelo solidna, preskočila je 1,45 m in zasedla 6. mesto. V skoku v daljino smo imeli štiri predstavnice, ki so se odrezale z naslednjimi uvrstitvami; Lara Krnc je osvojila 5., Lara Peterlin 7., Maša Kofol 13. in Trina Praprotnik Malej 15. mesto. V troskoku je Trina Praprotnik Malej za 2 cm zgrešila bronasto kolajno in z 11,36 m zasedla 4. mesto. Maša kofol je bila 7., Lara Peterlin pa je zasedla 9. mesto.

Ljubljana, 1.2.2015

Na prvenstvu Slovenije v dvorani v posamičnem in ekipnem, mnogoboju v kategoriji U14 so dobro nastopili tudi radovljiški mladi atleti. Za nekatere je bil to krstni nastop na prvenstvu Slovenije. Pri dekletih je nastopilo rekordno število atletinj, kar 93 atletinj je končalo tekmovanje.

Med posameznicami je Meta Grilc zasedla  visoko 12.mesto. Sledijo ji Neža Fister, ki je zasedla 27. mesto, Julija Arnšek je bila 36., Enja Praprotnik Malej 37., Ana Muhar 38., Pia Gruškovnjak 41., Pia Holc 43. , Nina Šimnic 46. mesto in Nana Vukčevič 61. mesto. V ekipni razvrstitvi sta Meta Grilc in Neža Fister osvojili zelo solidno 6. mesto. Ekipa AKR 2 v postavi Enja Praprotnik Malej, Pia Holc in Pia Gruškovnjak je zasedla 19. mesto, AKR 3  v postavi Julija Arnšek in Nana Vukčevič 20. in AKR 4 v postavi Ana Muhar in Nina Šimnic 23 mesto.

Med fanti je Miha Klofutar osvojil  20. mesto, Tjaš Peterlin pa 21. mesto. Ekipno sta skupaj zasedla visoko 6. mesto.

Vseekipno je AK Radovljica zasedla odlično 4. mesto!

Vsem nastopajočim čestitamo za dobre nastope!