PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V SUVANJU KROGLE ZA VSE KATEGORIJE

Po končanih dvoranskih tekmovanjih  v krožnih tekih, sprintih in skokih so zimsko sezono odprli še metalci, tokrat  najprej v suvanju krogle.

Na prvenstvu, ki so go vzorno pripravili v Slovenski Bistrici so dobro nastopili tudi radovljiški tekmovalci. Tjaša Šolar, Jakob Kocijančič in Irenej Bozovičar so vsi po vrsti postavili svoje osebne rekorde.

Izkazal se je Irenej Bozovičar, ki je med st. mladinci v tesnem dvoboju premagal Koprčana Serajič Harisa in z metom 13,52 (6 kg) osvojil bronasto kolajno. Tjaša Šolar je med ml. mladinkami s sunkom 3 kg. krogle z  rezultatom 10,71 osvojila sedmo mesto. Jakob Kocijančič, prav tako ml. mladinec pa je z metom 5 kg. krogle dosegel rezultat 11,65 in osvojil šesto mesto.