ATLETSKI  POKAL SLOVENIJE ZA  ST. MLADINCE IN MLADINKE

Share on email

NA ATLETSKEM  POKALU SLOVENIJE ZA  ST. MLADINCE IN MLADINKE

LEP USPEH ZA RADOVLJICO

Ljubljana, 22.-23.5.2021

Deževno in vetrovno vreme je krojilo rezultate na Atletskem pokalu Slovenije za starejše mladince in mladinke. Radovljičani so dosegli nekaj dobrih rezultatov. Med zelo dobre rezultate lahko uvrstimo dosežek Karin Avsenek, ki je v tekmovalni hoji na 5.000 m s časom 26:20,27 prepričljivo osvojila 1. mesto. Mladinci so osvojili tri tretja mesta, v skoku v daljino Nik Kozel Tomše, preskočil je 6,19 m, Jakob Mulej v teku na 3.000 m zapreke s časom 11:21,06, Tevž Podlipnik v metu kopja s točno 50,00 m.                                                                                                                        Tjaš Peterlin je v troskoku z rezultatom 13,25 zasedel nehvaležno 4. mesto, v skoku v daljino je zasedel 9. mesto. Žal je eden glavnih adutov v  skoku v daljino Rok Makuc  ostal zaradi  prestopov brez uvrstitve. Ažbe Pohar je v teku na 3. 000m zapreke osvojil4. mesto. Nik Kozel Tomše je v teku na 100 m zasedel 11. mesto. Jakob Mulej je v sobotnem teku na 1.500 m zasedel 13. mesto. V troskoku so se Radovljičanke uvrstile na 4. mesto Kaja Maltarič, na 5. Eva Pačnik, na 8. Amadeja Lavtižar Verdnik, na 10. Pia Holc in Urške Pirc na 12. mesto. V najkrajši sprinterski disciplini na 100 m je Nina Breznik s časom 12,74 osvojila 9. mesto, Sara Avsenek Renko 34. Manca Papler 53. in Živa Kovačič 56. mesto. V skoku v višino je Ana Vogelnik osvojila 6., Živa Kovačič 12., Manca Papler 14. in Ajda Štefelin 15. mesto. V teku na 400 m je Kari Rotar zasedla 27. mesto. Štafeta 4 x 100 m v postavi Sabalič Dora, Maltarič Kaja, Lavtižar Verdnik Amadeja in  Breznik Nina je zasedla 7. mesto II. postava Borštnik Julija, Rotar Karin, Bohinc Zala in Avsenek Renko Sara pa 10. mesto. V skoku v daljino sta Lovro Valter in Mak Detela zasedla 8. in 9. mesto. V teku na 400 m ovire je Karin Rotar osvojila 10. mesto. V teku na 200 m  je Nina Breznik osvojila 10., Sara Avsenek Renko 32. in Zala Bohinc 37. in Manca Papler 45. mesto. V skoku v daljino je s skokom 5, 30 m Kaja Maltarič osvojile 5., Amadeja Lavtižar Verdnik 13., Eva Pačnik 16.,Lea Holc 17., Urška Pirc 19. in Manca Papler 21. mesto.

Dekleta so ekipno osvojile visoko  6. mesto, fante pa 8. mesto.

Vsem nastopajočim čestitamo za dosežene rezultate.