LEP USPEH NA DVORANSKEM PRVENSTVU SLOVENIJE V POSAMIČNEM IN EKIPNEM MNOGOBOJU V KATEGORIJI U14

V Novem Mestu se je v soboto in nedeljo odvilo posamično in ekipno prvenstvo Slovenije v mnogoboju za starostne kategorije od U14 in višje. Zelo uspešni so bili tudi mladi radovljiški atleti in atletinje. Med pionirkami je bila najboljša Nika Dovžan Karahodžić .  Z osvojenimi 2.564 točkami je prepričljivo osvojila 1. mesto. Njeni rezultati v mnogoboju so; v teku na 60 m je tekla 8,48 s., 2 kg medicinko je sunila 9,34 m, v skoku v daljino je preskočila 5,06 m in v teku na 60 m dosegla 1:50,25 s.  Najprijetnejše presenečenje nam je pripravila Meta Mežnarec, ki je z 2.429 točkami osvojila 2. mesto, tudi njeni rezultati so odlični;v  teku na 60 m je tekla 8,60 s, 2 kg medicinko je sunila 10,02 m, v skoku v daljino je preskočila 4,43 m in v teku na 60 m dosegla čas 1:50,64s. Ostala dekleta so dosegle naslednje uvrstitve: 46. mesto Neja Jarkovič, 72. Trina Mesojedec Erzin, 73. Neca Cenček, 75. Meglič Gabrijela,  79. Lili Vrečko in  124. Nika Kmet.  Ekipno sta bili najvišje uvrščeni  Nika Dovžan Karahodžić, in Neja Jarković na 4. mestu.

Tudi fantje so bili uspešni, 4. mesto je osvojil Mark Bizjak, 5. Jaka Štefelin, 8. Maksimiljan Jerala, 22. Jaš Rovanšek ,25. Nik Zabret, 34. Jonatan Bremec, 39. Benjamin Bremec. Ekipno sta Mark Bizjak in Jaka Štefelin osvojila visoko 3. mesto.

Vseekipno je AKR  osvojila visoko 4. mesto

V mnogoboju za kategorijo U18 – mlajše mladinke je Manca Papler osvojila 5. mesto