NA PRVENSTVU SLOVENIJE V KROSU SO RADOVLJIŠKI TEKAČI OSVOJILI DVE SREBRNI ODLIČJI

V soboto, 9. aprila je v Murski Soboti v mrzlem in deževnem vremenu potekalo letošnje prvenstvo Slovenije v krosu. Z lepim uspehom so se domov vrnili tudi radovljiški tekači. Tako je v najmlajši kategoriji U12 izvrstno 2. mesto osvojil Nejc Štefelin, v najstarejši – med člani pa prav tako odlično 2. mesto Klemen Vilhar.  Tudi ostali tekači so dosegli lepe uvrstitve. Pri pionirkah U12 je Elena Mihelič osvojila 11. mesto. Jaka Štefelin je med pionirji U14  osvojil 11. mesto. V kategoriji U16 je Matevž Kavčič zasedel 24., Naja Ferenc pa 27. mesto. Pri starejših mladincih je Jakob Mulej za las zgrešil stopničke, osvojil je še vedno odlično 4. mesto.