POSAMIČNO IN EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V MNOGOBOJU U12

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

Slovenska Bistrica, 8.2.2020

Slovenski kulturni praznik so atleti športno praznovali. Slovenska Bistrica je bila namreč prizorišče državnega prvenstva v posamičnem in ekipnem mnogoboju za U12. Lahko rečemo, da so bili uspešni tudi mladi Radovljiški atleti.

Mark Bizjak je osvojil naslov slovenskega prvaka,  na stopničkah mu je delal družbo Maks Jerala, ki je osvojil 2. mesto. Timotej Šolar je osvojil 9., Patrik Tolar 15., Jaš Rovanšek 17. in Ni Zabret 21. mesto. Pri dekletih  je bila najboljša Neža Umek Varjačič, ki osvojila 7., Nuša Avsenek 15., Neja Jarkovič 16., Zala Arnol 17, Lana Čatić 28., Gabrijela Meglič 30, Kira Lukinova 35. in Neca Cenček 38. mesto.

Pri fantih sta ekipna zmagovalca postala Mark Bizjak in Maks Jerala, Patrik in Timotej sta osvojila 5., Jaš in Nik pa 8. mesto.

Pri dekletih sta v ekipnem delu Neža in Neja osvojili 5., Nuša in Zala 8., Gabrijela in Lana 13., in Kira z Neco 17. mesto