POSAMIČNO IN EKIPNO PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI V MNOGOBOJU U14

Ljubljana, 9.2.2020

V Ljubljani so se mladi atleti v kategoriji do 14 let (U14) borili za posamično in ekipno prvenstvo v  dvorani. Deset članske ekipa AKR se je predstavila v lepi luči. Najbolj nas je razveselila Katarina Rogač,  ki je med 66 nastopajočimi atletinjami osvojila odlično 3. mesto. Na 11. mestu je pristala Tina Miličič    Eržen, na 21. Nika Humerca, na 25. Lina Jarkovič in na 27. mestu Katja Zajc. V ekipnem delu je AKR 1 v  postavi Katarina Rogač, Tina Miličič Eržen in Lina Jarkovič je osvojila 4. mesto. AKR 2 pa je    zasedla 11. mesto.

Pri fantih je bil najboljši Ažbe Smolnikar, osvojil je 6. mesto, Luka Makuc je bil 9., Lovro Valter 12.,  Matevž Kavčič 20. in Andrej Mihelič 21. Ekipa  AKR1 je osvojila 2. mesto, AKR 2 pa 9. mesto.