PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA ML. MLADINCE/KE

Novo Mesto, 9.2.2020

Tudi iz Novega Mesta se naši atleti niso vrnili praznih rok. Odlična sta bila Tjaš Peterlin, ki je v troskoku  postal Slovenski prvak, preskočil je 13,22 m, v skoku v daljino pa je osvojil 8. mesto. Prav tako je naslov Slovenskega prvaka v skoku v daljino osvojil Rok Makuc. V teku na 400 m je dober tek pokazal  Jakob Mulej, osvojil je 9. mesto. V teku na 60 m je  Nik Kozel Tomše zasedel 10., v skoku v daljino pa 7. mesto.

Pri mladinkah je lepo uvrstitev dosegla Ana Vogelnik, v skoku v višino je osvojila 4. mesto. V troskoku je Eva Pačnik osvojila 6., Pia Holc 12. in Urška Pirc 13. mesto. V skoku v višino je Manca Papler osvojila 8., Ajda Štefelin pa 11. mesto. V skoku v daljino je Eva Pačnik osvojila 8., Amadeja Lavtižar Verdnik 18. in Pia Holc 21. mesto. V šprinterski preizkušnji  na 60 m je Nina Breznik osvojila 11. mesto. V teku na 400 m je Karin Rotar zasedla 19., Tia Žagar pa 21. mesto.

Vsem nastopajočim čestitamo za dosežene rezultate.