ZLATA LIGA

Deli objavo

Share on facebook
Share on twitter
Share on email

KRANJ, 21.4.2015

 

V Kranju so v torek  v lepem vremenu organizirali 2. tekmo Zlate lige Gorenjske. Uspešno so se je udeležili tudi mladi radovljiški atleti, saj so bili posegali po najvišjih uvrstitvah. Poglejmo uvrstitve najboljših:

 

60 m naraščajniki 2008-09: 2. mesto Maks Mandeljc, 4. mesto Nejc Vidmar

60 m naraščajnice 2008-09: 2. mesto Katarina Rogač, 4. mesto Nika Humerca, 5. mesto Karin Bizjak

daljina naraščajniki 2008-09: 2. mesto Maks Mandeljc, 5. mesto Nejc Vidmar

daljina naraščajnice 2008-09: 1. mesto Karin Bizjak, 5. mesto Katja Zajc, 6. mesto Tinkara Krnc

daljina fantje  2006-07:1. mesto Andraž Bizjak, 5. mesto Aleksej Špiler

daljina dekleta 2006-07: 2. mesto Živa Kovačič, 6. mesto Ajda Štefelin

60 m fantje  2006-07: 1. mesto Andraž Bizjak,

60 m dekleta 2006-07: 2. mesto Živa Kovačič

200 m fantje 2006-07: 1. mesto Andraž Bizjak, 4. mesto Aleksej Špiler

vortex fantje 2006-07: 4. mesto Matic Vidmar, 6. mesto Gaber Brajnik

200 m dekleta 2006-07: 2. mesto Ajda Avsenek, 5. mesto Tinka Turk

60 m fantje 2005-4: 3. mesto Nik Tomše Kozelj

200m fantje 2005-4: 1. mesto Tjaš Peterlin, 2. mesto Nik Tomše Kozelj, 6. mesto Matevž Šimnic

daljina dekleta 2005-4: 4. mesto Eva Pačnik

200 m fantje 2005-4: 1. mesto: Tjaš Peterlin

200 m dekleta 2005-4: 2. mesto Ana Vajs, 3. mesto Eva Pačnik, 6. mesto Neža Čebašek

60 m fantje 2002-3: 3. mesto Jaka Vovk

200 m fantje 2002-3: 2. mesto Jaka Vovk

daljina fantje 2002-3: 3. mesto Miha Klofutar

daljina dekleta 2002-3: 2. mesto Nina Šimnic, 3. mesto Neža Fister, 4. mesto Meta Grilc

vortex dekleta 2002-3: 1. mesto Patricia Šolar

vortex fantje 2002-3: 2. mesto Tadej Mencinger

200 m dekleta 2002-3: 2. mesto Meta Grilc

600 m dekleta 2002-3: 2. mesto Enja Praprotnik Malej

60 m dekleta 2000-1: 1. mesto Lea Holc

200 m dekleta 2000-1: 2. mesto Eva Maier, 6. mesto Kaja Rupar

daljina dekleta 2000-1: 1. mesto Lea Holc

daljina fantje 2000-1: 2. mesto Aiden Jurij Franko

60 m fantje 2000-1: 4. mesto Aiden Jurij Franko

 

Vsem nastopajočim čestitke!

Vsi rezultati

Scroll to Top