DOBRI NASTOPI NA DRŽAVNEM PRVENSTVU ZA ML. MADINCE/KE

Na DP za ml. mladince/ke v Ljubljani so nastopili tudi atleti in atletinje AK Radovljica in dosegli nekaj dobrih rezultatov. Stabilnost v šprintu je potrdila Nika Ponikvar, ki je za stotinko zgrešila zmagovalne stopničke in z rezultatom 7,97 zasedla četrto mesto. V daljino je dobro skakala tudi Trina Praprotnik Malej, s skokom 5,34 je osvojila 7. mesto. Velja omeniti, da sta obe tekmovali v višji starostni kategoriji. V teku na 60 m sta nastopili tudi sestri dvojčici Katja in Tanja Golja. Prva je zasedla 16. mesto, druga pa 30. mesto. V skoku v daljino je Manca Golja doskočila do 20. mesta. Ines Jelenec je v skoku v višino zasedla 12. mesto.

V troskoku je bil soliden Jaka Kofol, s skokom 11,70 je osvojil 6. mesto. V skoku v daljino sta skakala Dejan Lavrič in Aljaž Gašperin. Dejan je z osebnim rekordom 5,43 osvojil  8. mesto, Aljaž Gašperin pa 10. mesto.  Andraž Maier je v teku na 60 m pritekel 33. mesto. Tudi Aljaž in Andraž sta nastopila v višji starostni kategoriji.