LARA KRNC PRVAKINJA NA DVORANSKEM PRVENSTVU SLOVENIJE V MNOGOBOJU ZA PIONIRJE IN PIONIRKE U14

Na dvoranskem prvenstvu Slovenije v posamičnem in ekipnem mnogoboju za pionirke in pionirje U14  v Slovenski Bistrici so mlade atletinje AK Radovljice  prikazali  odlično pripravljenost.

Vlogo favoritinje je opravičila odlična Lara Krnc, ki je premočno osvojila 1. mesto. Poglejmo njene rezultate; tek na 60 m: 8,23 s, met težke žoge: 10,24 m, skok v daljino: 4,84 m, tek na 600 m: 1:56,20. Izredno je presenetila Neja Omanovič, osvojila je 2. mesto. Maja Šlibar je zasedla 8. mesto, Lana Vauhnik je po poškodbi pri skoku v daljino pristala na 12. mestu, Jera Bohinc je 13., Lea Holc 15., Nika Vereš pa 20.

Ekipno je AKR I. osvojila 2. mesto, AKR II. pa 3. mesto. Vseekipno je Radovljica osvojila odlično 2. mesto.